E-Devlet Girişi

E Devlet Girişi

Sssk, Sgk, Bağ-Kur, ve Emekli Sandığı İşlemlerinde E-Devlet Girişi Nasıl Yapılır ?
Resmi kurum işlerinizin kısa sürede halledilmesini sağlayan özellik ve donanımlarına sahip olan e devlet sistemleri hayatımıza girdiğinden bu yana uzun sürmesi gereken evrak işlerinin kısa sürede halledilebildiğini ifade etmek gerekiyor. E devlet girişi sayesinde evrak eksikleri gibi sorunlardan dolayı beklediğiniz sıranın bozulmasına maruz kalma derdini de atlatacaksınız.

Basit bir şekilde e devlet girişi yapmanız çok kolaydır. Yapmanız gereken tek şey postaneden aldığınız kendi şahsınıza özel şifreyi E-devlet sistemleri ekranında vatandaşlık numaranızı girdikten sonra yazmak olacak. Bundan sonrası için sizin için gerekli olan belge ve sorgulamaları ilgili alanlardan kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. İşinizin daha hızlı gerçekleşmesi ve sonucunu öğrenmek istediğiniz sorgulamaların daha kısa sürede halledilmesi için beklemenize gerek kalmadan sistemi kullanabilirsiniz. Pratik bir şekilde kullanılabilen E-devlet girişi ile işlerinizi yaparken zaman kaybı yaşamayacaksınız. Sistem hakkında detaylı bilgilere yer verdiğimiz sitemizde incelemelerde bulunarak alanlarında nasıl kullanıldığı hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri en hızlı şekilde daha anlaşılır şekilde sizlere sunmaya devam ediyoruz.

 E Devlet Girişi İçin Tıklayınız.

 

  04 Temmuz 2016 - 17:40
  Anonim

  İŞE GİRİŞ TARİHİM 25,6,2007 ÇIKIŞ TARİHİ12,4,2007 TOPLU ÇIKIŞ BİZLERİ İŞTEN ÇIKARDILAR 3 AYLIK MAAŞIMIZ BUNCA YILLIK TAZMİNATIMIZ KALDI HİÇ Bİ HAKKIMIZI VERMEDİLER BİZLERİ MADUR ETDİLER UNCA YIL ÇALIŞDIK YIPRANDIK KÖPEK YAVRUSU GİBİ BİZLERİ SOĞA ATDILAR MAHKEMİYE VERDİK HAKLARIMIZI AL MAK İÇİN AMA KARŞIMIZDA MAHTAP OLACAK KİMSE YOK İSİM DEĞİŞİKLİ YAPDILAR AYNI ŞEKİLDE ŞU ANDA HALA FABRİKA ÇALIŞI DAPNE OLARAKDAN SADECE İSİM DEİĞİŞİKLİĞİ BİZLERE SAHİP CIKACAK VE BU KONUDA BİZLERE YARDIMCI OLMANIZI (RİCA EDİYORUZ )BAŞKANIMIZ CUMHUR BAŞKANIMIZ YETKİLİLERİMİZ HER KİM OLURSA OLSUN MADURIYETIMİZİN GİDERİLMESİNİ İSTİYORUZ ALLAH RIZASI İÇİN BUNCA YILIN EMEĞİNİ İSTİYORUZ NE OLUR YARDIMCI OLUN BİZLERE HAKKIMIZI İSTİYORUZ ARIN TERİMİZDİ O BİZİM YARDIMLARINIZI BEKLIYTORUZ SİZ BİZE SAHİP ÇIKMASANIZ BİZE KİMLER SAHİP ÇIKACACAK ALLAH RIZASI İÇİN NE OLUR YALVARIYORUZ HALA FABRİKA ÇALIŞIYO DAPNE OARAK
  SAYGILARIMI SUNUYORUM
  HALİSE TÜRKYILMAZ

  05 Temmuz 2016 - 01:10
  Anonim

  mahkeme sorkulama kactane mahkemem var

  31 Ağustos 2016 - 17:36
  metin

  Şifre degistirme

  12 Eylül 2016 - 13:36
  senayciltas@gmail .com

  e devlet sayfam açılmıyor.

  22 Eylül 2016 - 23:39
  Hüseyin

  E devlet giriş yaparak ssk sorgulaması yapmak istedim fakat şifremi kabul etmedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.