SSK Hizmet Dökümü

Ülkemizde ilerleyen internet hizmetlerinin devlet hizmetlerinin içine girmesiyle birlikte özellikle sağlık ve çalışmayla ilgili işlemlerin birçok web üzerinden yapılmasının yoluna gidilmiştir. Devlet politikası olarak işlemlerin internet üzerinde olmasıyla birlikte özellikle vatandaşlar sosyal sigortalar kurumunda ki günlerinin sayımını ssk sorgulama gibi hizmetlerin olduğu sayfalardan kolaylıkla yapabilmektedir. Bu şekilde özellikle yatırılan sigorta gününü öğrenmek isteyen herkesin son derece hızlı bir şekilde ssk hizmet dökümü sorgulama kolaylıkla yapabilmektedir.

Ssk sorgulama hizmeti merak edilen bir sorunun internet üzerinden hiçbir ekstra masraf ve çaba gerektirmeden sadece birkaç işlem yaparak öğrenmenin mümkün olduğu sistemin ülkemize yerleşmesiyle birlikte emekliliğini bekleyen kişilerin düzenli prim ödeme grafiğine de bu tür hizmetlerden kolaylıkla faydalanabileceğini söyleyebiliriz. Hizmet konusunda devletin internet ayağını kullanmasıyla birlikte birçok konuda gelen yeniliklerle birlikte özellikle emeklilik gibi durumların öğrenilebilmesi son derece yerinde bir hizmettir. Son yılarda yapılan çalışmaların özellikle devlet kurumlarının takibinin internet üzerinden gerçekleştirilmesi durumunda en fazla başarının Sosyal Sigortalar Kurumunun hizmetleri konusunda yapıldığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

E-Devlet SSK Hizmet Dökümü Sorgulama bilgisini E-Devlet şifresi ile SGK Hizmet Dökümü, SSK Hizmet Dökümü, Sigortalı Hizmet Dökümü, Bağkur Hizmet Dökümü, ne zamandan beri sigortalı olduğunuzu, ne kadar ssk priminizin yatırıldığını ve tutarlarınızı gösteren hizmet dökümünü sorgulayabilirsiniz.

E-Devlet çıkmadan önce isteyen herkes TC Kimlik No’su ile SSK Hizmet Dökümüne ulaşabiliyordu. 1 Kasım 2010 tarihinden sonra Devlet bunun böyle olmaması gerektiğini düşündü ve e devlet’ e geçiş yapıldı. Herkes 2 TL ödeyerek zarf içerisinde PTT’den e-devlet şifresini alabilecek ve bu şifre ile SSK Hizmet Dökümüne ulaşabilecek. turkiye.gov.tr adresinden girilir daha sonra sırayla TC Kimlik No ve E-Devlet şifrenizi yazabileceğiniz bir sayfa karşınıza çıkar. Bu şifreleri girdiğinizde artık devlet kapısındasınız ve tüm resmi dairelerde yapmanız gereken tüm işlemleri eksiksiz, sıra beklemeden yapabilirsiniz.
E-devlet sisteminin kullanıcılarına karşı sunduğu en güzel hizmetlerden biriside barkodlu döküm alınabilmesidir. Kullanıcılar bu şekilde çıktılarını alarak diledikleri şekilde kullanabilmektedir. Bu işlemler sayesinde kullanıcılarına büyük bir zaman kazandıran e-devlet sistemi herkes tarafından büyük beğeni toplamaktadır. E-Devlet sisteminde bazı sorunların olması bazı kullanıcılar tarafından olumsuz karşılanmasına rağmen sistem yöneticileri her geçen gün sistemi güncelleyerek kullanıcılarına en kaliteli ve en güvenli bir şekilde hizmet sunmayı hedeflemektedir. Sistemi kontrol eden yöneticiler kullanıcılardan gelen talepleri de değerlendirerek sistemdeki açıkları tespit etmekte ve sürekli güncellemektedir. Sistemin amacı tamamen güvenli bir şekilde insanların ihtiyacını en iyi şekilde karşılayabilecekleri bir ortam yaratmaktır. Bu gayede çalışmalarını yürüten e-devlet sistemi geri dönüşüme de ne kadar değer verdiğini göstermektedir.

  25 Aralık 2014 - 17:53
  cengiz çiçek

  bireysel emeklilik primim ne kadar

  26 Temmuz 2015 - 19:52
  hüseyin gökalp

  nekadar pirimim var

  17 Ağustos 2015 - 23:18
  halıs hızırogulları

  ssk pırım gunum ne kadar

  19 Mayıs 2016 - 18:10
  mustafa taghan

  nezaman emekli olabilirim askerliğimi ödersem

  03 Haziran 2016 - 16:06
  şerafettin altın

  ssk hizmet dökümü sorgulaması yaptım doğru yönlendirme için teşekkürler

  03 Haziran 2016 - 17:28
  zeynel

  Nasıl ssk sorgulaması yapılır sorularınız için e devlet şifres muhakkak gerekli bilginiz olsun.

  18 Haziran 2016 - 00:58
  hacı ömer sarıbaş

  ssk

  18 Temmuz 2016 - 12:16
  isa

  ssk hizmet dökümü sorgulaması yaptım teşekkürler bilgilendirme için

  25 Ağustos 2016 - 23:20
  ali kaya

  pirim günü kaç yıl oldu

  03 Eylül 2016 - 14:26
  nıhatdemırdag

  sskhimet prim gn sayısı sorgulaması yapmak zor zor

  06 Ekim 2016 - 21:52
  saynur özüt

  ssk hizmet dökümü sorgulaması 1998 ile 2000 yılı gözükmüyor

  23 Ekim 2016 - 18:14
  dede mehmet kemer

  anlaşılır yönlendirin.

  20 Ocak 2017 - 15:55
  Aykut

  Ssk sorgulama açmıyor neden

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.