Ssk kredi kartı ile prim borç ödeme

Sosyal Güvenlik Kurumu internet üzerinden kredi kartı ile borç ödeme olanağı sağladı. Ssk kredi kartı ile prim borç ödeme işlemini online gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, sayfada paylaşılan bilgileri dikkatli bir şekilde okuyup, uygularlarsa işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirler.

Ssk kredi kartı ile prim borç ödeme hizmeti veren kurumun resmi web sitesinin adresini bilmeyen vatandaşlar, sayfanın sonunda paylaşacağımız linki tıklayarak kurumun resmi web sitesine direkt erişim sağlayabilirler. “Ssk kredi kartı ile borç ödeme” işlemi sgk.ziraatbank.com.tr  adresi üzerinden yapılmaktadır.

sgk kredi kartı ile borç ödeme

Ssk kredi kartı ile borç ödeme sayfasında hangi borçlarınızı ödeyebilirsiniz.

SSK Kredi Kartı ile Prim ödeme, Bağkur sgdp, sgk işveren cari, bağkur prim ödeme, sgk borçlanma, GSS prim, emsan prim, emsan ek krş, bağkur cari dönem, kişi borç ödeme, ek5 ve ek6 borç ödeme, ssk ips ödeme işlemlerinizi kredi kartı ile dünyanın neresinde olursanız olun rahatlıkla ödeyebilirsiniz.

Sgk kredi kartı ile borç ödeme nasıl yapılır?

* TCKN / VKN / SSK Sicil No yazılır,

* Sorgu tipi seçilir,

* Kod doğrulaması yapılır ve SORGULAMA tıklanır.

Seçmiş olduğunuz sorgu tipine göre borç bilgileriniz ekrana gelir bu ekran içinden sgk kredi kartı ile prim borç ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Ssk kredi kartı ile borç ödeme için tıklayınız.

 

 

  28 Mayıs 2013 - 21:04
  Nedime TÖZEREN

  SGK kredi kartı ile ödeme ekranında 6385 S.K.kapsamında yapılandırılan SGDP taksit ödenmesi için acilen ekran açılması,zira TCZB ile ortak ekranı borcun tamamını talep etmektedir.Yapılandırılan borcun ilk taksiti 31 Mayıs akşamına kadar olduğundan durum çok acildir.

  03 Aralık 2013 - 16:49
  burhan osmanoğlu

  merhaba benim denizbank kredi kartım var ve bankadan ek 5 tarım ödemesini otomatik olmiyor kredi kartından otomatik ödeme nasıl sağlayabilirim tsk

  16 Şubat 2014 - 11:12
  fatih

  ssk kredi kartı ile prim borcu ödemek için sms parası kesiliyormu.

  04 Mart 2014 - 18:24
  NEZİHE ARZU

  1.200.00 TL.AYLIK KİRA BEDELİ İLE KİRACIM 10 AY OTURARAK EVİMİ BOŞALTTI.KİRA GELİR VERGİSİNİ HESAPLIYAMIYORUM.VE KREDİ KARTI İLE TAKSİTLE ÖDEMEK İSTİYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ.

  17 Ekim 2014 - 20:39
  aleyna

  evet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.