SSK Müstehaklık Sorgulama

SSK Müstehaklık Sorgulama

 

SGK resmi internet sitesinden ssk müstehaklık sorgulama işlemi için önce aşagıdaki bağlantıya tıklayınız ardından ekrana çıkan E-Hizmetler bağlantısına gidiniz ve açılan sayfada T.C Kimlik No, Baba Adı, Nüfus İl, Nüfus İlçe, Cilt No, Aile Sıra No, Doğum Tarihi, Güvenlik Kodu’nu girdikten sonra sorgulama yapınız. Tüm hizmet bilgilerinizi görebileceğiniz size özel sayfanız gelecektir. Daha sonra sol tarafta müstehaklık sorgulama 4A bağlantısına tıklayarak ssk müstehaklık sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

 

SSK Müstehaklık Sorgulama

 

SSK Müstehaklık Sorgulama işlemlerinizi e devlet şifresi ile turkiye.gov.tr adresinden de yapabilirsiniz.

Bütün devlet kurumlarının arşivlerini dijital ortama taşımaları ile bütün kurumlar işlemlerini internet üzerinden yapmaya başlamışlardır. Sosyal güvenlik kurumu da bu kurumlar arasındadır. E-sgk sistemini oluşturan sgk, bir çok işlemi internet sitesi üzerinden kullanıcılarına sunmaktadır. Bütün sgk hizmetlerini internet üzerinden gerçekleştirerek zaman kazanmış olursunuz ve kurumlardaki can sıkıcı sıra beklemelerinden kurtulmuş olursunuz. Çünkü ülkemizde sgk gibi kurumlardaki işlem kuyruklara çileden çıkaracak hal almaktadır.

E Devlet sitemizde tescil kaydı tespiti, emekli aylık bilgisi, hizmet dökümü, emekli aylık kesinti, işgörmezlik ödeme, müstahaklık belgesi gibi sorgulamalar yapabilirsiniz.

Ayrıca sistemdeki duyurular kısmından yeni bir çok haberi görebilirsiniz. Sosyal güvence ve emeklilik hakkındaki en yeni ve doğru haberler sgk sitesindeki duyurular kısmında yayınlanmaktadır. Sosyal güvence konusundaki haberleri en çabuk siz öğrenebilir ve değişmeler konusunda tedbirinizi alabilirsiniz. Siz de sgk’daki işlerinizi anında halletmek istiyorsanız e-sgk sistemini kullanmayı tercih edebilirsiniz.

 

  07 Mayıs 2012 - 19:07
  Mehmet emin

  Ssk sorgulama

  09 Mayıs 2012 - 08:11
  sebahattin erqun

  Siqortami ogrenmek istiyorum

  30 Aralık 2012 - 13:58
  erkan saat

  ssk sorğulama

  21 Mart 2013 - 21:56
  salih çelikkol

  SGK PİRİM SORGULAMA

  10 Mayıs 2016 - 02:50
  deniz

  ssk da kaç iş günüm var

  01 Temmuz 2016 - 12:47
  OSMAN ERYAŞAR

  ssk dökümümü almak istiyorum

  13 Eylül 2017 - 19:12
  kadir kurt

  ssk müstehaklık işlemlerimhala düzenenmemmiş bir kaç güne hallolur dediler ama olmadı muayene olamıyorum bu sebepten dolayı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.