Türk Telekom Bilinmeyen Numaralar Sorgulama

Türk Telekom Bilinmeyen Numaralar Sorgulama

TÜRK TELEKOM BİLİNMEYEN NUMARALAR SORGULAMA

  • Bu hizmet iki ana koldan faaliyet yürütmektedir.

 

1-Beyaz Sayfalar Bölümü: Bu bölüm Türk Telekom’un kayıtlı ev telefonu numaralarını buldurmak amaçlı hizmet vermektedir.

Türk Telekom’un kamu için öngördüğü saygın hizmetlerden biri olan Beyaz sayfa / bilinmeyen numaralar sorgulamanın misyonu yoğun hayat temposu içerisinde bunalan halka rahat bir nefes aldırmak ve de olası zaman kaybının önüne geçmektir. Bu misyon doğrultusunda 24 saat aralıksız hizmet vermektedir.

   Türk Telekom Bilinmeyen numarala sorgulamak için önümüze bazı seçenekler sunulmuştur.

  • trrehber.türktelekom.com.tr adresine girip, beyaz sayfalar bölümünü açarak kayıtlı ev telefonlarına ulaşabiliriz. Ttrehber’de kayıtlı olup izin verilen numaralara kolaylıkla ulaşabiliriz.
  • Bu sayfa içinde de karşımıza iki arama butonu çıkacaktır.

 

A-Basit Ara: Bu seçenekte basit kıstaslarla aradığınız aboneyi bulabilirsiniz. Aradığınız abonenin; adı, soyadı, bulunduğu il ve semtine ilişkin bilgileri girdikten sonra en alt kısımda bulunan doğrulama kodunu karşılarındaki boşluklara girerek bul butonuna basmanız yeterli olacaktır.

 

B-Kapsamlı Ara: Bu seçenekte aboneyi daha ayrıntılı bir şekilde aratma imkânına sahipsiniz. Aradığınız abonenin; adı, soyadı, servis tipi, il, ilçe, semt, mahalle, cadde, sokak ve posta kodunu girdikten sonra yapacağınız tek işlem doğrulama kodunu girip, bul butonuna basmak olacaktır.

2-Sarı Sayfalar Bölümü: Bu bölüm firmaların ve iş yerleri ile çeşitli kurumların numaralarını buldurmak için 24 saat aralıksız hizmet vermektedir.

Bu bölümde yine karşımıza iki arama kıstası çıkar:

A-Basit Ara: Aranılan iş yeri numarasını basit kıstaslarla buldurmak için tasarlanmıştır.

Aranılan iş yeri numarasına ait; Firma adı, kategorisi, ili, semti ve en altta sağdaki doğrulama kodu girilerek aranılan aboneye ait numaraya kolaylıkla ulaşılabilir.

B-Kapsamlı Ara: Aranılan iş yeri numarasını daha detaylı kıstaslarla buldurmak için tasarlanmıştır.   Aranılan iş yeri numarasına ait; firma adı, kategorisi, servis tipi, listeleme, ili, ilçesi, semti, mahallesi, caddesi, sokağı, posta kodu girildikten sonra abonenin numarasına ulaşılabilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.